Nordlux Omari 3

Energetická třída F výrobce Nordlux #2112193003
2 699
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduché a praktické

Novinka od výrobce Nordlux Omari 3 Vás jistě zaujme, a to nejen svým vzhledem. Stropní světlo se skládá ze tří praktických stínidel, které je možné otáčet libovolným směrem.Díky třístupňovému stmívači je možné nastavení množství světla na 100 %, 50 %, nebo 10 % pomocí vypínače na zdi, tudíž si můžete nastavit ideální intenzitu záření.

Info o krytce

 

Záruka na LED žárovku 5 let.

omari dim on wall switch (png)

Stropní světlo Nordlux Omari 3 se skládá ze 3 stínidel, která mají nastavitelnou hlavu pro snadné namíření paprsku světla. Pomocí třístupňového stmívače je možné nastavení množství světla. (černá)
Rozměry
3,5cm × 12cm
Materiál
kov
Vestavěná žárovka
LED2700K, 3x360lm Energetická třída F
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.