Nordlux Paco 3

výrobce Nordlux kolekce Paco #2112063003
1 754 Kč 1 403
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vkusná exprese

Novou sérii Paco od Nordluxu s jednoduchým minimalistickým designem si můžete uzpůsobit podle Vašich potřeb, tužeb a přání. Závěsné světlo se třemi stínidly si můžete vybrat v elegantní mosazné variantě nebo černé průmyslové designové variantě. Ještě intenzivnějšího výsledku docílíte s dekorativními žárovkami, které celkový vzhled okoření!

 


Info o krytce

 

Paco dodáváme včetně popsaných kabelů. Kabely jsou popsány technickými údaji daného kabelu.

Závěsné dekorativní světlo Paco od Nordluxu v černé nebo mosazné variantě. Ideální v kombinaci s dekorativními žárovkami.   (černá)
Rozměry
⌀4,2cm × 18,1cm × 17,3cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.