Nadčasové minimum

Světla Piso symbolizují severský minimalismus. Stylový design a nadčasový moderní výraz kombinovaný s funkčností, to je Nordlux Piso. Světlo je vybaveno stmívatelným LED zdrojem, u něhož se při snižování intenzity mění i barevná teplota (čím slaběji světlo svítí, tím je barva světla teplejší – vhodně na atmosféru při večerním osvětlení). Stmívání je pomocí nástěnného stmívače. Hodí se právě tam, kde potřebujete jasné světlo, aniž byste zabrali příliš prostoru, například ve vstupních prostorech. 

Záruka na LED zdroj 5 let.

Snímek obrazovky 2020-10-07 v 10.33.59 (png)

Stylový design a nadčasový moderní výraz kombinovaný s funkčností vybavený ovladačem pro volbu teploty světla, to je Nordlux Piso (bílá)
Rozměry
⌀36cm × 6cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED2200-2700K, 1600lm Energetická třída E
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.