Nordlux Pontio

výrobce Nordlux #2218208003
2 699
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V geometrii je síla

Série Pontio od Norluxu přichází s architektonickým řešením světel. Elegantní zahradní sloupek Pontio se definuje geometrickým tvarem, který dodává vaší zahradě moderní výraz. Zkosené stínítko dodává světlu na zajímavosti a stále je plně funkční. Matný lehce strukturovaný povrch z lakovaného hliníku můžete mít ve 3 barevných variantách. Čtvrté provedení z galvanizované oceli je velmi odolné a zvládne i drsné přímořské klima. Jistě využijete i možnosti paralelního zapojení.

Kombinujte s Nordlux Base upevněním pro instalaci do země - viz související produkty.

Záruka 15 let proti korozi na variantu z galvanizované oceli.

Venkovní zahradní sloupek Pontio 15 od Nordluxu v geometrickém provedení ve 4 barevných variantách s možností paralelního zapojení. (černá)
Rozměry
15cm × 85cm
Materiál
hliník
Doporučená žárovka
GU10 max 25W
Designer
Says Who

Související zboží

Says Who
Says Who
Poznejte návrháře světla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.