Nordlux Pop 3

výrobce Nordlux #2213633003
2 969 Kč 2 375
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Retro klasika

Krásné retro svítidlo oblečené do matně černého hávu rozzáří váš interiér doma, na chalupě, v kavárně nebo restauraci a nádherně doplní jídelní stůl. Styl a jednoduchost, to je Nordlux Pop 3. Světlo je složené ze tří závěsných stínidel na kovové liště, doplněné o mosazné detaily, které podtrhnou nenucenou eleganci.

Stylové retro kovové závěsné svítidlo Nordlux Pop 3 se třemi stínítky v matném černém provedení. (matná černá)
Rozměry
20cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
E27 max 3x40W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.