Nordlux Rica Square

výrobce Nordlux #2118178003
1 889
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bezdrátové a funkční

Série Rica je řada bezdrátových solárních světel, kterým to bude slušet v exteriéru. Rica Square je zahradní sloupek v moderním designu, které je během dne nabíjen slunečním svitem a automaticky se rozsvítí při detekci pohybu. Světlo směřující dolů je ideální pro osvětlení hlavního vchodu nebo příjezdové cesty. Snadná je také instalace díky hrotu, který je součástí balení.

Záruka na LED zdroj 5 let.

Zahradní bezdrátový solární sloupek světlo Rica Square v moderním designu. Během dne se nabíjí slunečním zářením a automaticky se rozsvítí při detekci pohybu. Ideální pro osvícení hlavního vchodu nebo příjezdové cesty. (černá)
Rozměry
14cm × 15cm × 60cm
Materiál
nerezová ocel
Vestavěná žárovka
LED3000K, 450lm
Stmívatelné
ne

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.