Nordlux Rold

Energetická třída E výrobce Nordlux #84141008
1 619
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistická a stylová

Rold, minimalistická a stylová lampa, umožňuje obousměrné osvětlení prostoru. Je ideální k osvětlení vchodu do domu, jeho okolí nebo fasády. Bude se vám více hodit černá nebo písková varianta?

Záruka na LED žárovku 5 let.

Minimalistické venkovní nástěnné LED svítidlo okrouhlého tvaru v černém a pískovém provedení obousměrně osvětlující prostor (písková)
Rozměry
9cm × 5,5cm × 16cm
Materiál
kov, sklo
Vestavěná žárovka
LED3000K, 2x370lm Energetická třída E
Stmívatelné
ne

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.