Nordlux Skylar 2113003003
nové

Nordlux Skylar

výrobce Nordlux #2113003003
6 761
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Horizont

Pro závěsné světlo Skylar od Nordluxu jistě naleznete mnoho způsobů využití! Je ztělesněním chladného průmyslového funkčního designu. Minimalistické světlo je vybaveno inovativní technologií Moodmaker – vestavěnou funkcí třístupňového stmívání, kterou můžete snadno ovládat pomocí nástěnného vypínače. Vybrat si pak můžete mezi plným zářením – zde budou svítit boční i dolní světla zároveň –, svícením pouze bočním, nebo spodním světlem. Světlo má nastavitelnou výšku a je také vybaveno funkcí paměť a reset*. Vyberte si ze dvou barevných variant – černé a hliníku – a umístěte jej například nad kuchyňskou linku či jídelní stůl, kde se bude jistě vyjímat.

*Světlo Skylar si pamatuje poslední nastavený mód. Pokud světlo vypnete a zapnete do 5s, mód se změní, pokud po více než 5s, mód zůstává stejný.

Záruka na LED zdroj 5 let.

 

Nordlux Skylar 2113003003
Rozměry
3,8cm × 4,2cm
Materiál
hliník, plast
Žárovka
LED3000K, 2600lm
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní svítidla
Venkovni svítidla
Příslušenství
Slevy %

Naposledy hledané

Nebylo nic nalezeno