Nordlux SpaceB

výrobce Nordlux kolekce SpaceB #46013003
7 937
skladem 2 ks

Jednoduché, elegantní a funkční

Originální lustr SpaceB od Nordluxu v sobě kombinuje jednoduchost a eleganci. Dotykové tlačítko vám umožní výběr mezi 3 barevnými módy (2200K/2600K/3000K) a zároveň vám umožní nastavit různou intenzitu světla (držení tlačítka = změna intenzity), čímž vyhoví všem Vašim požadavkům. Teplou barvu s vysokou intenzitou využijete například u rodinné večeře, nižší intenzitou světla zase navodíte intimnější atmosféru u sklenky vína ve dvou. Dvě studenější barvy oceníte při čtení nebo práci, kdy potřebujete jasné světlo. K dostání v bílém a černém provedení.

Světlo není možné ovládat bez vestavěného tlačítka (aneb pokud vypnete světlo přes vypínač na stěně, světlo bude při příštím zapnutí nástěnného vypínače vypnuté a nebude si pamatovat poslední nastavení).

Info o krytce

Záruka na LED žárovku 5 let.

PD2019_RD-stred (png)

SpaceB od Nordluxu - minimalistický klenot do jakéhokoliv interiéru. Do jídelny i obýváku (černá)
Rozměry
120cm × 8,5cm × 5cm
Materiál
hliník, plast
Vestavěná žárovka
LED2200-3000K, 950lm
Designer
Bønnelycke MDD

Související zboží

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Poznejte návrháře světla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.