Když houby září

Jednoduchý design a jemné tvary jsou znakem elegantní série Nordlux Sponge, která ve vás bude evokovat ten klid a pohodu lesa, kde se designéři tohoto světla inspirovali. Světlo je možné používat uvnitř i venku, lampa je odolná proti dešti i větru, a proto pro ni jistě naleznete spoustu možností využití. Dobíjí se pomocí USB kabelu a díky tomu je snadno přenositelné. Lampa je stmívatelná.

Sponge nabízí tři úrovně intenzity osvětlení. Vestavěná baterie vydrží při maximální intenzitě až pět hodin, pokud zvolíte méně intenzivní světlo, baterie může vydržet o mnoho déle. Dobijete ji pak jednoduše použitím USB kabelu.

Záruka 5 let na LED žárovku

Univerzální designové přenosné svítidlo do zahrady i interiéru Nordlux Sponge, s možností tříkrokového stmívání. (černá)
Rozměry
⌀34cm × 40,5cm
Materiál
plast, kov
Vestavěná žárovka
LED2700K, 450lm Energetická třída D
Designer
Says Who
Says Who
Says Who
Poznejte návrháře světla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.