Nordlux Starter Pack - 2 x E27 A60 8,5W + Smart Light Bridge

Energetická třída F výrobce Nordlux #2070062701
1 322
skladem 7 ks

Pro chytrou domácnost 

Startovací balíček obsahuje dvě chytré žárovky a chytrý Light Bridge, který vám s pomocí Bluetooth umožní ovládat světla ve vaší domácnosti v podstatě odkudkoliv. Můžete si díky aplikaci nastavovat plány a programy tak, aby světla simulovala vaši přítomnost, když je rodina například na dovolené. Chytrá žárovka od Nordluxu vám nabízí širokou škálu teploty světla 2200-6500 K. Žárovky jsou stmívatelné – intenzitu světla můžete měnit v rozmezí 20-900 lm.

Jelikož je Nordlux Smart Light kompatibilní s inteligentními domácími asistenty Amazon Alexa a Google Home, je také možné ovládat světla hlasem.

Nordlux Starter Pack dvě chytré žárovky a Smart Light Bridge - vylepšuje funkce inteligentních žárovek Nordlux propojením a ovládáním odkudkoliv.  (bílá)
Světelný tok
900lm
Barevná teplota
2200-6500K
Provedení
bílá
Závit
E27
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.