Nordlux Stay

výrobce Nordlux #2020445010
6 749
skladem 5 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Lampa pro všechno

Funkční stolní lampa, která si posvítí přesně na to, co potřebujete! Stay má nastavitelné rameno i stínidlo, takže se dokonale přizpůsobí vašim požadavkům a velmi dobře poslouží na každém pracovní stole. Skvěle v sobě snoubí praktičnost s minimalistickou elegancí, což dokazuje například vypínač elegantně ukrytý za stínidlem lampy.

Nástěnná lampa, která si posvítí přesně na to, co potřebujete! Má nastavitelné rameno i stínidlo, takže se dokonale přizpůsobí vašim požadavkům. (šedá)
Rozměry
⌀15cm × 58cm × 68cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Designer
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Poznejte návrháře světla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.