Nordlux Stay Short

výrobce Nordlux kolekce Stay #2220381010
3 239
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Lampa pro všechno

Nástěnná lampa Stay Short, která si posvítí přesně na to, co potřebujete! Nastavitelnou hlavu je možné otáčet, přičemž stínítko svítí nahoru i dolů a propouští velké množství světla díky zešikmenému tavru. Perfektně se hodí jako noční lampička k posteli. 

Nástěnná lampa Stay Short od Nordluxu s nastavitelnou hlavou v zešikmeném tvaru. (šedá)
Rozměry
⌀15cm × 11,7cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
E27 max 60W
Designer
Maria Berntsen

Související zboží

Maria Berntsen
Maria Berntsen
Poznejte návrháře světla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.