Nordlux Temple 30 To Go

výrobce Nordlux #2218325031
2 429 Kč 1 943
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Solární lucerna

Novinka Temple 30 To Go od Nordluxu okouzlí vaši zahradu svým minimalistickým designem i funkčním využitím. Materiál je odolný vůči drsnému severskému počasí, zvládne déšť i vítr. Přenosné světlo se se setměním automaticky rozsvítí a dobíjí se pomocí solárního panelu na vrchu lampy. Poskytuje příjemné osvětlení pro vaši zahradu, kde ji můžete pohodlně přesouvat. Na jedno nabití vydrží svítit až 5 a půl hodiny. Dostupná je ve dvou barevných provedeních.

Záruka 5 let na zabudovanou LED žárovku.

Přenosná venkovní lampa Temple 30 To Go na solární nabíjení ve dvou barevných provedeních. (galvanizovaná ocel)
Rozměry
⌀22,5cm × 31cm
Materiál
kov
Vestavěná žárovka
LED3000K, 106lm
Designer
Says Who

Související zboží

Says Who
Says Who
Poznejte návrháře světla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.