🎄 Při objednání neskladového zboží do 6.12. garantujeme dodání do Vánoc.

Nordlux Theo

výrobce Nordlux #2112631003
K prohlédnutí v showroomu Praha
?
1 349
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Dřevo & kov

Série Theo od Nordluxu v sobě snoubí kov a dřevo s certifikátem FSC, čímž Vám domů přináší kousek přírody, a tak vzniká unikátní podívaná. Nástěnné světlo vyzařuje velmi jedinečný a moderní designový výraz, který je změkčen využitím jasanového dřeva. Lampička má flexibilní hlavu, a tak Vám příjemně posvítí jakýmkoliv směrem si budete přát – například na Vaši oblíbenou knihu.

FSC certifikace dává zákazníkovi jistotu, že kupuje dřevěný výrobek ze šetrně obhospodařovaných lesů.

Nástěnné světlo Theo od Nordluxu snoubí materiály kov a jasanové dřevo, navodí příjemnou atmosféru a bude se hodit například k posteli či do čtecího koutku. (černá)
Rozměry
13cm × 20,7cm × 13cm
Materiál
kov, dřevo
Doporučená žárovka
GU10 max 35W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.