Nordlux Tilo

výrobce Nordlux #2010473003
2 159
již není k dispozici

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jasanová světlohra

Čisté linie, útlý design, jasanové dřevo v kombinaci s matným kovem jsou znakem světla Tilo. Ať už ho použijete samotné jako solitér, nebo zavěsíte v různém počtu do místnosti, vždy získáte perfektní doplněk moderní domácnosti. Světlo má velmi univerzální využití, zavěsit ho můžete nad jídelní stůl, do temného kouta nebo i do ložnice vedle postele jako lampičku na čtení.

Dřevěná část lampy je odnímatelná.


Info o krytce

Čisté linie, útlý design, jasanové dřevo v kombinaci s matným kovem jsou znakem světla Tilo (černá)
Rozměry
⌀6cm × 22cm × 24,5cm
Materiál
kov, dřevo
Doporučená žárovka
GU10 max 3x15W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.