Nordlux Tilos

výrobce Nordlux #96439934
4 319
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vestavěné světlo s výsuvným efektem

Originální sada 3 vestavěných zemních svítidlel Tilos od Nordluxu vyrobených z robustní nerezové oceli a skla. Neutrálně zapadne do exteriéru, vydává příjmené světlo a díky paralelnímu zapojení se bude skvěle hodit pro osvětlení příjezdové cesty.

Doporučujeme světlo 3x – 4x ročně ošetřit olejem bez obsahu kyselin.

Originální sada tří venkovních zemních vestavěných svítidlel v nerezovém provedení s nastavitelným světelným paprskem. (nerezová ocel)
Rozměry
⌀10,5cm × 13,5cm
Materiál
nerezová ocel, sklo
Doporučená žárovka
GU10 max 5W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.