Skleněná jemnost

Závěsné světlo Uma 23 od Nordluxu přidává klasické lampě moderní a dekorativní nádech. Stínidlo z foukaného skla v oválném tvaru dodá každé místnosti eleganci a velmi přirozeně orámuje zdroj světla. Doporučujeme proto tento jedinečný vzhled podtrhnout některou z našich dekorativních žárovek. Varianta z opálového skla vytváří měkké a rozptýlené světlo. Blednutí u variant jantarová a kouřová podtrhuje oválný, zužující se tvar a právě v nich vynikne dekorativní žárovka.

Info o krytce

 

Opálová a kouřová varianta obsahují černý kabel, součástí jantarové varianty je zlatý kabel.

Elegantní jemné závěsné světlo Uma 23 v moderním podání. Oválné stínítko z foukaného skla podtrhuje zužující se tvar a bude ideální v kombinaci s dekorativní žárovkou. Ve třech barevných variantách - v kouřové, jantarové a opálové. (opálové sklo)
Rozměry
23cm × 39cm
Materiál
sklo, kov
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.