-20% NA VŠE do 23.6.

Nordlux Vejers Down

výrobce Nordlux #74471003
1 619 Kč 1 295
skladem 4 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Tradiční severský design

Venkovní nástěnná lampa Vejers Down v tradičním severském designu. Hlava lampy směřuje dolů a tím kvalitně osvětlí prostor vstupu do domu nebo terasy. V nabídce v černém a galvanizovaném provedení. Ideální pro kombinaci s dalšími typy svítidel ze stejné řady. 

Záruka 15 let proti korozi na galvanizované provedení.

Krásné venkovní nástěnné svítidlo s hlavou lampy směřujícím dolů ve funkčním designu ve dvou barevných variantách  (černá)
Rozměry
⌀22cm × 26cm × 23cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E27 max 60W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.