Nordlux Verona

výrobce Nordlux #2010875001
2 159
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Moderně tradiční

Klasická série v tradičním skandinávském designu, to je Nordlux Verona. Kombinace dvou stínidel z opálového skla a černého matného kovu přidá tradičnímu stylu na moderním vzhledu a bude tak skvostným kouskem všude tam, kde se hodí trochu světla navíc.

Tradiční skandinávský design s moderním prvkem, opálové sklo a černý kov - Nordlux Verona (opálové sklo, černá)
Rozměry
⌀27,5cm × 40cm
Materiál
sklo, kov
Doporučená žárovka
E27 max 15W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.