Original BTC Task

výrobce Original BTC #FW341LP
17 766
již není k dispozici

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduchost v osmi barvách

Potrpíte-li si na jednoduchost a zároveň flexibilitu, je pro vás nástěnná lampička Task od Original BTC ta pravá. Díky zajímavému zavěšením ramene má široké možnosti nastavení výšky a úhlu světla, pod kterým můžete číst nebo jinak relaxovat v obývacím pokoji či klidové zóně. Vybrat si můžete ze osmi různých barev stínítka a určitě oceníte i vypínač přímo na základně.

Flexibilní nástěnná lampička Task od Original BTC se zajímavým zavěšením ramene má velice širokou možnost nastavení výšky a úhlu stínítka (leštěný hliník)
Rozměry
⌀16cm × 56-74cm × 44-90cm
Materiál
hliník
Doporučená žárovka
E27 max 60W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Original BTC

Original BTC je britská rodinná firma, kterou v roce 1990 založil Peter Bowles. Hlavní klady této firmy jsou jedinečný design a tradiční ruční výroba dávající zákazníkům jistotu, že dostanou svítidlo dotažené do posledního detailu. Original BTC se pyšní vlastní sklárnou, hutní a keramickou výrobou a dvěmi továrnami na osvětlení. Jde o nejúspěšnější britskou firmu s osvětlením, jejich světla najdete ve více jak 85 zemích.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.