Smart Light Bridge Dual Wifi

výrobce Nordlux #2170220001
1 214
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Pro chytrou domácnost 

Chytrý Light Bridge vám s pomocí Bluetooth umožní ovládat světla ve vaší domácnosti v podstatě odkudkoliv. Můžete si díky mobilní aplikaci Nordlux Smart Light nastavovat plány a programy tak, aby světla simulovala vaši přítomnost, když je rodina například na dovolené. Jelikož je Nordlux Smart Light kompatibilní s inteligentními domácími asistenty Amazon Alexa a Google Home, je také možné ovládat světla hlasem. Smart Bridge musí být zakoupen samostatně. Most funguje s 2,4 i 5,0 GHz Wi-Fi.

Smart Bridge komunikuje s žárovkami pouze pomocí Bluetooth.

Smart Light Bridge vylepšuje funkce inteligentních žárovek Nordlux propojením a ovládáním odkudkoliv, most funguje s 2,4 i 5,0 GHz Wi-Fi. (bílá)
Délka
6,6cm
Délka kabelu
120cm
Krytí
IP20
Materiál
plast
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.