Opálový horkovzdušný balón

Stínidlo Around The World vás lusnkutím prstu přenese do dobrodružných příběhu Julese Vernea. Okouzlující stínítko z opálového skla v mléčně bílé barvě je perfektním doplňkem do každého interiéru. Vytvořte z něj svítidlo podle vašich představ - přidejte horní kovovou část a závěs nebo stojan a je hotovo.

Upozorňujeme, že u všech ručně vyráběných výrobků se mohou objevit drobné nedokonalosti. Tyto nepravidelnosti dělají každý kus jedinečným a jsou přirozeným důsledkem ruční výroby.

Jedná se jen o stínítko, zavěšení není součástí balení. Možnost dokoupení – viz související produkty.

Stínidlo Around The World od Umage z opálového skla v mléčně bílé barvě je ideálním doplňkem interiéru, díky závěsu nebo stojanu z něj vytvoříte svítidlo podle svých představ. (opálové sklo)
Rozměry
⌀27cm × 30,8cm
Materiál
sklo
Doporučená žárovka
Provedení
opálové sklo
Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.