UMAGE Asteria

výrobce Umage #2437
8 140
dostupnost: 15 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mosazný elegán

Jednoduchá a elegantní stolní lampa hodící se na každý pracovní stůl nebo noční stolek, to je UMAGE Asteria. Difuzor osvětlí vaše pokoje měkkým světlem a díky skrytému USB portu si můžete nabít svůj mobilní telefon, i když bude lampa zrovna zhasnutá. Vypínač funguje zároveň jako stmívač, takže je jen na vás, jakou intenzitu osvětlení zvolíte. Vybrat si můžete z devíti barevných provedení.

Záruka 10 let na výrobní vady. 

 

Elegantní designová stolní lampa se zabudovaným LED panelem a difuzorem obsahující skrytý USB port pro možnost nabíjení mobilních telefonů (oranžová)
Rozměry
⌀31cm × 31cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED3000K, 600lm
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.