Levitující disk

Pozvedněte své bydlení na další úroveň díky bodovce Asteria od Umage. Svítidlo lze použít jako bodovku nebo nástěnné světlo, nainstalovat ho můžete zapuštěně i na povrch stěny nebo stropu. Součástí balení jsou 3 světelné filtry, díky nimž se svítidlo hodí do kterékoliv místnosti - vybrat si můžete z difuzní čočky, zaostřené čočky nebo zaostřené v teplých tónech. Rameno svítidla je flexibilní, a tak si vámi zvolený proud světla můžete navíc směrovat. Vyberte si ze 2 barevných provedení.
 

Záruka 10 let na výrobní vady.

umage asteria (png)

Jednoduchá a originální bodovka nebo nástěnné svítidlo UMAGE Asteria ve tvaru disku s flexibilním ramenem a 3 světelnými filtry pro nastavení té pravé atmosféry. (leštěná mosaz)
Rozměry
⌀12cm × 14cm
Materiál
kov, hliník
Vestavěná žárovka
LED3000K, 500lm
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.