UMAGE Asteria Move Mini

výrobce Umage #2571
4 601
dostupnost: 15 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mosazný elegán

Jednoduchá a elegantní stolní lampička hodící se na každý jídelní stůl nebo noční stolek, to je UMAGE Asteria Move Mini. Difuzor osvětlí váš interiér měkkým světlem a díky elegantní mramorové základně udělá radost i náročným milovníkům designu. Lampičku můžete stmívat ve 4 krocích, stačí se dotknou základny a nastavit tu pravou intezitu. Je přenosná, svítit Vám vydrží až 26 hodin a dobíjí se snadno přes USB kabel, který je součástí balení, nebo díky přiložené nabíjecí desce. Vybrat si můžete ze 4 barevných provedení.

Záruka 10 let na výrobní vady. 

Elegantní designová stolní lampička Umage Asteria Move Mini se zabudovaným LED panelem s čtyřstupňovým stmívačem a mramorovou základnou, dostupná ve 4 barevných provedeních. (černý mramor)
Rozměry
⌀12cm × 25,5cm
Materiál
mramor, kov
Doporučená žárovka
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.