UMAGE Asteria Short

výrobce Umage #2278
5 418
dostupnost: 15 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Levitující disk

Nástěnné svítidlo Asteria Short od Umage je vyrobeno s důrazem na detail a s možností přizpůsobit osvětlení každému jedinečnému prostoru. Svítidlo je plynule stmívatelné dotykovým tlačítkem na lampě, nastavitelné rameno i hlava umožňuje otáčení paprsku světla, kam je zrovna potřeba. Příjemné rozptýlené světlo poslouží stejně dobře na čtení knížky jako pro osvětlení tmavého koutu. Vybrat si můžete z 6 originální barev a podtrhnout tak váš interiér.

Záruka 10 let na výrobní vady.

Nástěnné svítidlo Asteria Short s nastavitelnou hlavou i ramenem a možností stmívání pomocí dotykového tlačítka se hodí k posteli nebo do tmavého koutku, dostupné je v 6 barevných provedeních. (růžová)
Rozměry
⌀15cm × 25cm × 9,6cm
Materiál
kov, hliník
Vestavěná žárovka
LED2700K, 500lm
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.