UMAGE Clava Up Wood Large

výrobce Umage #2369
23 114 Kč 18 491
dostupnost: 15 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hravá stínohra

Výjimečný takřka řezbářský skvost UMAGE Clava Up Wood Large vytvoří na okolních zdech hravá kouzla světel a stínů. Laserem řezané lamely z dubového a jasanového dřeva nebo laminované dýhy poskládané vedle sebe s precizní přesností si vynutí pozornost a obdiv ze všech možných stran a úhlů. Můžete použít jako stropní i jako nástěnné svítidlo, přičemž si můžete vybrat ze tří barevných provedení dubového dřeva.

Kompatibilní pouze se žárovkou 4171 - UMAGE Idea LED žárovka E27 4W 2700K

Nástěnné či stropní světlo ze dřeva dubu a jasanu tvořené precizním poskládáním tenkých dřevěných lamel  (černý dub)
Rozměry
⌀49cm × 16,5cm
Materiál
dřevo
Doporučená žárovka
ostatní max 15W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.