UMAGE Hazel Mini

výrobce Nordlux #2441
6 733
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nepřehlédnutelné

Svítidlo UMAGE Hazel Mini z dílny Jacoba Rudbecka bude skvělým doplňkem Vašeho interiéru. Oblé křivky inspirované lískovým oříškem, kombinace černé nebo bílé barvy a mosazi, to vše dodává světlu minimalistický, zato hřejivý výraz. Vestavěný LED panel je krytý bílým difuzorem, díky němuž bude do místnosti proudit jemné světlo. Při pořízení externího stmívače je Hazel navíc stmívatelný. Využijete ho jak nad jídelním stolem, tak v tmavším koutě. 

UMAGE Hazel je světlo s oblým designovým tvarem, dostupný ve dvou barevných provedeních. S externím stmívačem je stmívatelný.  (černá)
Rozměry
⌀22 cm × 9,5cm
Materiál
ocel, hliník
Vestavěná žárovka
LED3000K, 600lm
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.