Objednávky vytvořené dne 5. a 6.7. budou zpracovány ve čtvrtek 7.7.

Kousek lesa u Vás doma

Na elegantní stínítko UMAGE Silvia se budete rádi dívat ve dne v noci. Přes den díky svému vzhledu působí jako samostatný artefakt a po setmění ozáří Váš domov příjemným měkkým světlem. Originální kousek z dílny dánských návrhářů firmy UMAGE využijete v ložnici či obývacím pokoji, ale bude i ozdobou stylové kavárny. K dostání v barevných variantách – v bílé, šedé, černé, bronzové, mosazné, měděné barvě nebo v provedení kartáčované oceli.

Jedná se jen o stínítko, zavěšení není součástí balení. Možnost dokoupení - viz související produkty.

Možnost otočení stínidla o 180°, může být použito jako závěsné i stojací svítidlo.

Stínítko se dodává v plochém ekologickém balení (stínítko je v balení rozložené). K jeho složení vám bude stačit cca 15 minut, návod "jak na to" najdete ve videu níže.

 

UMAGE Silvia - elegantní svítidlo v originálním designu. Do obýváku i ložnice  (černá)
Rozměry
⌀50cm × 41cm
Materiál
polypropylen
Doporučená žárovka
Provedení
šedá
Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.