UMAGE Tripod (stojánek pod lampičku)

výrobce Umage #4053
1 334 Kč 1 067
dostupnost: 15 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Univerzální stojánek

Někdy je zkrátka potřeba více světla. S UMAGE Tripod stojanem Vaše lampička ozáří prostor naprosto jednoduše. Stínítko z řady UMAGE umístíte na UMAGE Tripod a lampička může být až o 18,6 cm vyšší. Nožičky lze nasadit dvěma způsoby, takže výšku umístění stínidla můžete ještě upravovat. Jedná se pouze o stojan, žárovky a stínítka je potřeba dokoupit samostatně (viz související zboží). Vyberte si ze čtyř barevných provedení.

 

Stojánek pod UMAGE lampičky. Kombinovatelný s UMAGE stínidly Eos, Silvia, Carmina. atd. Výška 18,6 cm ve čtyřech barevných provedeních (bílá)
Materiál
hliník
Maximální příkon
15W
Provedení
černá
Průměr základny
15,8/24cm
Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.