Vayehi Canoe Extra Large 10

výrobce Studio Vayehi #SV2005EL10S/807
32 451
již není k dispozici

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V jednoduchosti je krása!

Asi je vám jasné, podle čeho dostalo toto protáhlé, elegantní závěsné svítidlo své jméno. Canoe Extra Large 10 od Studia Vayehi snoubí kombinaci LED světla a úžasného stínidla z ohýbané dýhy, které si zamilujete! Vybrat si můžete ze čtyř variant dřeva – dub, jasan, ořech, strukturovaný dub s potiskem. Nebojte se je kombinovat a zavěsit vedle sebe. 

Světlo je zavěšeno na 2 tenkých ocelových lankách. Trafo 230/12V je umístěno ve stropní krytce.

Info o krytce

Závěsná lampa od Studio Vayehi - Canoe, možnost výběru ze 4 druhů dřeva – dub, strukturovaný dub s potiskem, jasan, ořech.  (strukturovaný dub s potiskem)
Rozměry
10cm × 141cm
Materiál
dřevo
Vestavěná žárovka
LED3000K, 6560lm
Délka kabelu
200cm
Poznejte výrobce světla

Studio Vayehi

Izraelské designérské duo Tzuri Gottlieb a Katharina Brand spolu sdílí velkou lásku k přírodě a přírodním materiálům. Především dýhy jsou v jejich tvorbě zásadní. Tento materiál zkoumají z technického hlediska a zkouší, kam až je pustí. V jejich tvorbě můžeme vidět otisk toho, s jakým citem nad svítidly a materiály uvažují. Jejich svítidla jsou velice organická a vycházejí ryze z přírody.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.