Použijte KÓD: DNYSVETLA a získejte -20% na celý sortiment (kromě akční nabídky). Platí 13.-14.4.

Poradíme vámPo - Pá 8:00 - 16:30

Posunout dolů

Kde nás najdete?

No přece na severu!
Kanceláře Liberec

Liberec

Kanceláře, sklady
Mrštíkova 399/2a
(Werk B - 2. patro - 217)
460 07 Liberec
Po - Pá: 8:00 - 16:30
Zobrazit na mapě

Kdo střeží sever

Péťa
Péťa
zákaznická podpora
Péťa
Hory, sport, tvoření

Kde hledat naši Péťu? Vždy na horách! V zimě si užívá panoramata v Jizerkách na běžkách a přes léto plní běžeckou výzvu, která ovšem často skončí spíš sběrem borůvek. Odměnou za fyzickou aktivitu jí pak je vždy výborné kafe a dortík. Večer relaxuje nejčastěji tvořením – chcete namalovat přání akvarelem, uplést svetr, nebo vyrobit náušnice? Žádný problém, Péťa zvládne vše.

Terez
Téra
správa webu
Terez
Cestování a pěstování květinek

Čtení, káva a cestování. Tak přesně tyhle tři věci miluje naše Terez. Když se je navíc podaří propojit dohromady, uvidíte ji s úsměvem od ucha k uchu. Doma má svoji sbírku květinek, o které se stará jako o vlastní děti. Teď ještě dálkově studuje, aby si jednou mohla otevřít svoji vlastní kreativní školku a starat se tak o děti opravdové!

Natka
Naty
marketing
Natka
Cestování, knížky, jóga

Kdo umí nejlépe naplnit den ve svém diáři? Rozhodně naše Natálka! Den jí začíná o pár hodin dřív než zbytku týmu, stíhá tak ranní cvičení, potom běží do práce a odpoledne zase na jógu. Den končí nejlépe s přečtenou knihou! Nejraději ale chodí do práce s příručním zavazadlem a letenkou směr… Madeira!

Tom
Tom
Majitel
Tom
Rodina, hudba a Apple

Kdo první přichází, poslední odchází a práce se mu stala jeho velkou láskou? Rozhodně náš šéf Tom. Jablkům sice moc neholduje, ale když jde kolem toho nakouslého, nemůže si pomoct a potřebuje si ulovit poslední novinku. Po večerech to umí pořádně rozbalit s basovkou na pódiu a nejraději odpočívá se svou rodinou.

Michal
Michal
Právník
Michal
Kvalitní hudba, knihy a rodina

Právo je mu blízké a když cokoliv řešíme, vždy se zadumá, aby našel to správné řešení situace. Nebude překvapením, že si moc rád čte a poslouchá kvalitní hudbu. V jeho případě je to ten nejtvrdší metal!

Dominik
Dominik
Technická podpora
Dominik
Hudba, fotbal a přátelé

V kolik hraje AC Milán nebo FC Barcelona? To s jasnou přesností ví náš Dominik, je z nás největší fanda, dokonce chtěl být sportovním komentátorem! Miluje čas strávený s přáteli a když u toho běží právě fotbal, určitě se zlobit nebude.

Vita
Víťa
Expedice
Vita
Turistika, zdravá strava a fitness

Kde byste Víťu ve volném čase tak mohli potkat? Rozhodně někde na čerstvém vzduchu v horách, se psem nebo na kole projíždějíc naší krásnou severskou přírodou. Pot a dřina mu tedy určitě nejsou cizí a i v posilovně, kde mu hraje v uších tvrdá muzika, je jako doma.To vše stojí hromadu energie, takže si jí doplní kvalitním zdravým jídlem, které si rád po všech aktivitách uvaří a v kombinaci s kvalitní kávou je to to nejlepší spojení.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.