Severské světlo - Tom

Kontakt

Helena Ferstlová (online podpora)
Michal Prokop | Po-Pá 8-17
(objednávky, reklamace, dostupnosti)
+ 420 734 872 425
Tomáš Prokop | Po-Pá 8-17
(b2b spolupráce, technické dotazy)
+ 420 601 345 735

Kde nás najdete?

No přece na severu! Základnu máme v Liberci, kde se s vámi rádi sejdeme nad katalogem a šálkem dobré kávy! Aktuálně také hledáme v Praze prostor pro náš vysněný showroom. Abychom vás už teď nalákali, zde uvádíme výčet věcí, které na showroomu budou: desítky vystavených světel, desítky světel skladem ihned ke koupi, katalogy, severský prodejce, který vám se vším pomůže, překapávaná káva od českých pražíren výběrové kávy a další... No těšte se! :-)

Showroom Severské světlo Praha

Praha

Hledáme prostor!

- cca 100m²
- s výlohou
- možnost parkování
- širší centrum - Karlín, Holešovice, Vinohrady
- tipy posílejte na tomas@severske-svetlo.cz, díky!

Showroom Severské světlo Liberec

Liberec

Kanceláře, sklady

Mrštíkova 399/2a
(Werk C - 129)
460 07 Liberec

Zobrazit na mapě

Severské světlo - Tom
Severské světlo - Tom

Rodinný eshop s tradicí

Prodeji svítidel Nordlux se naše rodina věnuje už druhou generací, od roku 2003. Jelikož milujeme skandinávský design a design obecně, stal se pro nás prodej dánských světel velkou vášní. Prostě děláme přesně to, co nás baví.

Kromě světel od Nordluxu na našem eshopu najdete také krásné lampy britské značky Original BTC, dánské značky Umage a české značky Brokis. Tím ale rozhodně nekončíme. Naše nabídka světel se bude i nadále rozšiřovat o další a další evropské značky špičkových designových svítidel, takže se máte na co těšit.

Kdo střeží sever?

Centrální mozek - Tomáš Prokop, Práce všeho druhu - Michal Prokop, Kreativní jednotka - Leona Špačková, Expedice - Jana Jašová, Programování - Lukáš Stanislav, Grafika a kódování - Pavel Stianko, Reklama - Pavel Žůrek, spoluzakladatelka a Tomova věrná opora - Veronika Prokopová

Kategorie
Vnitřní svítidla
Venkovni svítidla
Příslušenství
Slevy %

Naposledy hledané

Nebylo nic nalezeno