Severské světlo - Tom

Kontakt

Online podpora
Telefon (Tomáš Prokop)
+ 420 601 345 735
Navštivte naše showroomy

Kde nás najdete?

Přece na severu! Konkrétně v Liberci, showroom ale máme už i v Praze. Pokud si tedy budete chtít některé světlo přijít prohlédnout nebo potřebujete s výběrem poradit, dejte nám vědět. Domluvíme si termín a budeme se na vás těšit u šálku výběrové kávy.

Showroom Severské světlo Praha

Praha

Showroom

Pod Nuselskými schody 1721/3
120 00 Vinohrady
(nutné předem domluvit návštěvu)

Zobrazit na mapě

Showroom Severské světlo Liberec

Liberec

Showroom, Kanceláře

Mrštíkova 399/2a
(Werk C - 129)
460 07 Liberec
(nutné předem domluvit návštěvu)

Zobrazit na mapě

Severské světlo - Tom
Severské světlo - Tom

Rodinný eshop s tradicí

Prodeji svítidel Nordlux se naše rodina věnuje už druhou generací, od roku 2003. Jelikož milujeme skandinávský design a design obecně, stal se pro nás prodej dánských světel velkou vášní. Prostě děláme přesně to, co nás baví.

Kromě světel od Nordluxu na našem eshopu najdete také krásné lampy britské značky Original BTC, dánské značky Umage a české značky Brokis. Tím ale rozhodně nekončíme. Naše nabídka světel se bude i nadále rozšiřovat o další a další evropské značky špičkových designových svítidel, takže se máte na co těšit.

Kdo střeží sever?

Severský Tom - Tomáš Prokop, Pravá ruka Toma - Michal Prokop, Expedice - Jana Jašová, Programování - Lukáš Stanislav, Grafika a kódování - Pavel Stianko, Sociální sítě - Lucie Javorková, Reklama - Pavel Žůrek, spoluzakladatelka a Tomova věrná opora - Veronika Hammerschmiedová

Kategorie
Vnitřní svítidla
Venkovni svítidla
Příslušenství

Naposledy hledané

Nebylo nic nalezeno