Spolupráce se Severským světlem

Spolupracujte s námi

Spolupracovat s námi je radost! Kontaktujte nás a přesvědčte se sami. Kromě dánských svítidel Nordlux máme v nabídce i značky Umage, Original BTC a Vayehi. Všechna světla jsou výborné kvality a špičkového designu.
Severský Tom
Severský Tom

Jak spolupráci začít?

Rádi s Vámi v naší kanceláři nad šálkem výběrové kávy probereme možné formy spolupráce, odprezentujeme Vám nabídku našich produktů a odpovíme na všechny otázky. Pokud se chcete raději domluvit po telefonu či e-mailu, žádný problém! Prioritou je pro nás osobní přístup a Vaše přání jsou pro nás důležitá. Zakládáme si na profesionalitě, poradíme Vám tak s výběrem svítidel, poskytneme 3D modely pro Vaše vizualizace a naceníme světla pro Vaše projekty. Zkrátka uděláme vše pro to, abychom vám pomohli, s čím potřebujete.

Jaké druhy spolupráce nabízíme?

Nabízíme tři druhy spolupráce, a to velkoobchodní odběr, provizní systém a slevy pro klienty našich klientů. Která spolupráce bude pro Vás ta pravá? S výběrem Vám rádi pomůžeme. Pokud jste se pro spolupráci rozhodli, stačí nás jednoduše kontaktovat vyplněním následujícího formuláře. Budeme se na naši spolupráci těšit.

Nakoukněte do katalogů

Nordlux Design for the people katalog 2019-2020
Nordlux katalog 2019-2020
UMAGE katalog světel

Kontaktujte nás na sever!

Petra Macháčková
+420 601 001 658
podpora@severske-svetlo.cz

Opište z obrázku:
Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.