Zaoblený design

Nástěnné svítidlo Belir od Nordluxu má kulatý design, zapadne do vašeho interiéru jako by tam bylo vždy. Vydává příjemné světlo směřující nahoru i dolů a tvoří tak úžasný světelný efekt. Pohyblivé stínítko navíc umožňuje nastavit směr záření světla, což pomáhá vytvořit dokonalou atmosféru. Skvělého efektu docílíte umístěním několika svítidel vedle sebe a nasměrováním různými směry. Nástěnné svítidlo můžete mít hned ve 4 barevných provedeních.

Černá varianta obsahuje černý kabel; bílá, hnědá a olivově zelená varianta obsahují bílý kabel.

Nástěnné svítidlo Belir v zaobleném designu zapadne ihned do vašeho interiéru. Vydává záření nahoru i dolů, a tak tvoří příjemný světelný efekt. Svítidlo můžete mít ve 4 barevných provedeních.  (hnědá)
Rozměry
15,6cm × 11cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
G9 max 5W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.