Nordlux Fura 25

výrobce Nordlux #48103001
5 291
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Jednoduchá křivka

Velmi jednoduché a ladné závěsné svítidlo Fura od Nordluxu skvěle doplní vaši kuchyni nebo jídelní stůl. S dlouhým kabelem s textilním opředením je vhodné i do místností s vysokým stropem. Nebudete obdivovat pouze jeho ladnou křivku, ale i úsporné provedení se zabudovanou LED žárovkou s možností nastavení barevné teploty.

Světlo je vybaveno stmívatelným LED zdrojem, u něhož se při snižování intenzity mění i barevná teplota (čím slaběji světlo svítí, tím je barva světla teplejší - vhodně na atmosféru při večerním osvětlení).

Záruka 5 let na zabudovanou LED žárovku.

dim-to-warm2 (png)

Nordlux Fura 25 48103001
Rozměry
⌀25cm × 11cm
Materiál
kov, plast
Žárovka
LED2200-2700K, 1200lm
designer
Bønnelycke MDD

Související zboží

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Poznejte návrháře světla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategorie
Vnitřní svítidla
Venkovni svítidla
Příslušenství
Slevy %

Naposledy hledané

Nebylo nic nalezeno