Samolepící LED pásek

Univerzální LED pásek od Nordluxu využijete všude tam, kde je málo místa na klasické osvětlení, přesto tam potřebujete hodně světla. Pásek je dostupný v délce 300cm. Bez složitých montáží ho jednoduše nalepíte, kam je třeba. Součástí balení je dálkové ovládání, kterým nastavujete teplotu světla nebo určujete barevné svícení. V režimu Disco bude světlo blikat do rytmu hudby. Vhodný do vlhkého prostředí.

Záruka 5 let na LED pásek.

Univerzální LED pásek od Nordluxu v délce 300 cm. Široká škála použití - do kuchyně, obývacího nebo dětského pokoje. Umožňuje nastavení barevné teploty nebo výběr z barev. V režimu Disco bliká do rytmu hudby. (Délka: 3m)
Rozměry
1cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED, 250lm
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.