Nordlux Montone 36 3000K sensor

výrobce Nordlux #2015236101
2 057
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Příjemná klasika

Klasické stropní svítidlo Montone od Nordluxu na senzor dodá do každého interiéru příjemné světlo. Je jednoduché, bez zbytečných ozdob, takže krásně zapadne do většiny domácností. Bude se mu líbit i u vás. Vám se naopak bude líbit integrovaná LED dioda, která šetří energii a přispívá k dlouhé životnosti.

Záruka 5 let na zabudovanou LED žárovku.

Klasické stropní svítidlo Montone od Nordluxu na senzor s integrovanou LED diodou. (bílá)
Rozměry
⌀36cm × 10cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED3000K, 2400lm
Stmívatelné
ne
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.