Nordlux Oliver Round

Energetická třída E
výrobce Nordlux #2218261003
1 214
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kruhová všestrannost

Venkovní nástěnné všestranné svítidlo Oliver Round od Nordluxu vydává krásně rozptýlené světlo, které perfektně osvítí okolí vašeho domu. Oliver je vhodný na stěnu i na strop v exteriéru, po zapnutí pozorujeme efekt podsvícení. Součástí balení jsou dva vyměnitelné kryty, díky nimž můžete měnit designový výraz svítidla.

Záruka 5 let na zabudovnou LED žárovku.

Venkovní nástěnné i stropní světlo Oliver Round se dvěma vyměnitelnými kryty pro osobitý výraz s efektem podsvícení. (černá)
Rozměry
⌀19,5cm × 5,8cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED2700K, 600lm Energetická třída E
Stmívatelné
ne

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.