Nordlux Vic 22 1800lm 4000K

Energetická třída E výrobce Nordlux #2310156001
458
skladem >10 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Tenké a výkonné

Vic je série stropních svítidel od Nordluxu, která se vyznačuje tenkým designem. Zabudovaná LED žárovka s barevnou teplotou 4000K osvětluje okolí pomocí vysokého světelného toku. Světlo je praktické a hodí se do chodby nebo obytných místností jako centrální světlo.

Záruka na LED žárovku 5 let.

Série Vic od Nordluxu v tenkém designu s vysokým světelným tokem a barevnou teplotou 4000K, praktické do chodby. (bílá)
Rozměry
⌀22cm × 4,7cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED4000K, 1800lm Energetická třída E
Stmívatelné
ne

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.