Nordlux Villo

výrobce Nordlux #2213253257
539 Kč 431
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Lehké a vzdušné

Hitem posledních let jsou papírová závěsná stínítka. Villo z rýžového papíru zútulní relaxační zóny, dětské pokoje, provzdušní a odlehčí vzezření obývacího pokoje či ložnice. Ideální také na chatu nebo do masérského studia. Stínidlo je k dostání v sedmi barevných provedeních a bude lahodit oku i zhasnuté.

Stínítko se dodává bez zavěšení (tedy i objímky pro žárovku). Vyhovující zavěšení najdete v souvisejícím zboží.

Stínítko Nordlux Villo z rýžového papíru v sedmi barevných provedeních (růžová)
Rozměry
⌀60cm × 24cm
Materiál
papír
Doporučená žárovka

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.