Lucide Curf

výrobce Lucide #1037130131
8 099
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Dřevěný minimalismus

Stojací svítidlo Curf pozvedne každý interiér, do kterého bude zasazeno. Vytváří příjemné světlo, jehož paprsek můžete nasměrovat kamkoliv potřebujete. Lampa je vyrobena ze dřeva, které je zkombinováno s bílou barvou, působí tak velmi naturálně a hodí se do skandinávského typu interéru, ale i ostatních minimalistických místností. Díky vypínači na kabelu lampu snadno zapnete a můžete si užívat oblíbenou knihu.

Záruka 2 roky na svítidlo.

Stojací lampa Curf v kombinaci dřeva a bílé barvy se hodí do minimalistického interiéru, snadno směrovatelná kam potřebujete. (bílá)
Rozměry
90cm × 143cm
Materiál
kov, dřevo
Doporučená žárovka
E27 max 60W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjející dekorativní a funkční osvětlení, která vznikla v roce 1992 v Antverpách. Vizí rodinné firmy je dodávat kvalitní světla za přijatelnou cenu tak, aby byl spokojený každý zákazník. Každý rok Lucide přichází s novými designy a snaží se na trendy nejen reagovat, ale také je určovat. Svými svítidly září v Evropě i mimo ni, a tak své motto "Rozsvítí váš svět" mění v realitu.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.