Nordlux Ellen Mini

výrobce Nordlux kolekce Ellen #2213745023
1 079
dostupnost: na dotaz

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klenutý kontrast

Podstata skandinávského designu se odráží v nadčasové sérii Ellen od Nordluxu. Jednoduchý kulatý tvar přesně padne k vašemu modernímu interiéru. Zmenšená verze stolní lampičky, Ellen Mini, vytváří měkké podsvícení a hodí se všude, kde není dostatek prostoru –⁠ na parapet, pro osvícení police, nebo do dětského pokoje. Svítidlo je dostupné v 8 moderních barevných provedeních.

Černá varianta obsahuje černý kabel; bílá varianta obsahuje bílý kabel. Všechny ostatní barevné varianty obsahují čirý kabel.

Nadčasová série Ellen Mini od Nordluxu – malé stínítko stolní lampičky poskytuje měkké světlo. Dostupné je v 8 moderních barevných provedeních.  (olivově zelená)
Rozměry
⌀16cm × 25cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
E14 max 40W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.