-20% NA VŠE do 23.6.

Klenutý kontrast

Podstata skandinávského designu se odráží v nadčasové sérii Ellen 30 od Nordluxu. Jednoduchý kulatý tvar skleněného stínítka přesně padne k vašemu modernímu interiéru. Velké klenuté stínítko pěkně kontrastuje se zúženým zavěšením a vytváří opravdu široký kužel světla, což oceníte v obývacím pokoji nebo klidové zóně.

Skleněné stínítko je vyráběno ručně a individuálně, to mu dodává živý vzhled. Díky tomuto procesu mohou vznikat vzduchové bubliny a tloušťka skla se může lišit. 

Závěsné svítidlo Ellen 30 má jednoduchý kulatý tvar a zapadne do moderního interiéru. Skleněné stínítko zajišťuje propouštění příjemného světla do místnosti kolem. (bílá)
Rozměry
⌀20cm × 29cm
Materiál
sklo, kov
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.