Nordlux Griffin

výrobce Nordlux #2218126047
1 349
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Moderní designový jazyk

Série Griffin navržena designéry Says Who je řada moderních venkovních svítidel, která skvěle osvětlí exteriéry klasické i moderní architektury. Jasné linie tvoří jádro stropního svítidla, zároveň mu poskytují vzdušný design. Kouřové stínítko zajišťuje příjemné světlo a je tak ideální pro osvětlení tmavých venkovních prostor.

Moderní venkovní stropní svítidlo série Griffin poskytuje díky kouřovému stínítku příjemné osvětlení v tmavých exteriérech. (černá, kouřové sklo)
Rozměry
26cm × 12,8cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
E27 max 2x15W
Designer
Says Who

Související zboží

Says Who
Says Who
Poznejte návrháře světla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.