Nordlux Lilibeth

výrobce Nordlux #2312931006
1 754 Kč 1 403
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Multifunkční polička

Nástěnné svítidlo a polička v jednom, to je Lilibeth od Nordluxu. Elegantní design a opálová skleněná kopule poskytují možnost umístít svítidlo do chodby, vedle postele nebo do dětského pokoje. Položte si na poličku, co zrovna potřebujete - klíče, telefon, nebo knížku. Svítidlo je dostupné ve 4 barevných provedeních.

Skleněné stínítko je vyráběno ručně a individuálně, to mu dodává živý vzhled. Díky tomuto procesu mohou vznikat vzduchové bubliny a tloušťka skla se může lišit. 

Nástěnné svítidlo Lilibeth od Nordluxu kombinuje opálovou skleněnou kopuli a poličku, kterou využijete v chodbě, ložnici nebo dětském pokoji. Dostupné ve 4 barevných provedeních. (modrá)
Rozměry
16cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E14 max 25W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.