Nordlux Maple

výrobce Nordlux #2220293003
4 049
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V italském stylu

Organický tvar závěsného svítidla připomínající velké okvětní lístky se příznačně jmenuje Maple. Svítidlo vydává útulné světlo, a tak se skvěle hodí nad jídelní stůl nebo dokonale ozáří tmavý kout vašeho domova. Dostupné je v minimalistické černé a hnědé barvě.

Černé provedení obsahuje černý kabel, hnědé provedení bílý kabel.

Závěsné světlo Maple od Nordluxu v organickém stylu ve dvou barevných variantách. Ideální nad jídelní stůl. (černá)
Rozměry
⌀55cm × 19cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Designer
Charlotte Høncke
Charlotte Høncke
Charlotte Høncke
Poznejte návrháře světla

Charlotte Høncke

Od útlého věku měla vášeň pro design, a tak pro ni byla v Aarhus School of Architecture in Industrial Design, kterou v roce 2002 absolvovala, jasná volba. Charlotte nachází inspiraci všude, kam jde – od přírody, architektury nebo cestování po světě. „Ráda zkoumám nové materiály, tvary a techniky a nikdy nevolím tu snadnější cestu. To někdy způsobuje výzvy, jak pro mě jako designéra, tak i pro výrobce. Ale zkoumání nových metod je také to, co dělá práci rozmanitou a vzrušující.“ Design osvětlení je něco, co Charlotte Høncke považuje za obzvláště zajímavé kvůli jeho všestrannosti a potřebě vyvážit funkčnost a estetiku.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.