Nordlux Miella 3

výrobce Nordlux #2412533001
3 239
skladem 4 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Rýhovaná elegance

Závěsné svítidlo Miella 3 s krásným vroubkovaným sklem ztělesňuje moderní design a eleganci. 3 podlouhlá stínítka v kouřovém provedení nebo bílé barvě se budou skvěle vyjímat třeba nad jídelním stolem nebo v obývacím pokoji.

Bílá varianta obsahuje bílý kabel, kouřová varianta černý kabel.

Elegantní závěsné svítidlo Miella s vroubkovaným sklem na 3 stínítkách ve 2 barevných provedeních - skvěle se hodí nad jídelní stůl nebo do obývacího pokoje. (bílá)
Rozměry
52cm × 30cm
Materiál
sklo, kov
Doporučená žárovka
E27 max 3x25W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.