Praktická krasavice

Nástěnné svítidlo v moderním zakřiveném designu, které ozáří Vás pokoj jemným světlem, to je Mona od Nordluxu. Efekt osvětlení směrem nahoru i dolů tvoří příjemnou atmosféru, tu můžete ještě podtrhnout díky třístupňovému stmívači, který umožňuje volbu světla na 100 %, 50 % nebo 20 % pomocí nástěnného vypínače. Světlo je vybaveno funkcí paměť a reset*. Vybrat si můžete ze dvou provedení, a to v bílé nebo černé barvě. 

Záruka na LED žárovku 5 let.

*Světlo Mona si pamatuje poslední nastavený mód. Pokud světlo vypnete a zapnete do 5s, mód se změní, pokud po více než 5s, mód zůstává stejný.

curtiz (png)

Praktické stmívatelné nástěnné světlo Mona od Norldluxu ve dvou barevných provedeních, v černé a bílé barvě. Světlo je vybaveno třístupňovým stmívačem a funkcí paměť a reset. (černá)
Rozměry
8cm × 14,2cm × 16cm
Materiál
hliník, sklo
Vestavěná žárovka
LED2700K, 800lm Energetická třída F
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.