Jemnost a nadčasovost

Série Nono se inspiruje v moderních geometrických tvarech. Závěsné světlo Nono 23,5 má jasné linie, působí nadčasově a je vyrobeno z pevných a vysoce kvalitních materiálů. Kuželové stínítko v matném saténovém provedení skryje žárovku a zaručí příjemné záření bez oslnění. Perfektně se bude hodit samostatně i v kombinaci více světel nad jídelní stůl, kde Vám navodí tu správnou atmosféru. Světlo je dostupné v základní bílé a černé barvě, které si vyberete?

Nadčasové závěsné světlo Nono 23,5 je vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, kuželové stínítko zajistí svícení bez oslnění, bude se hodit nad jídelní stůl pro navození správné atmosféry. Dostupní ve dvou barvách - bílé a černé. (černá)
Rozměry
24,8cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Designer
Bønnelycke MDD

Související zboží

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Poznejte návrháře světla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.